Sztukateria - nowoczesna i piękna

Dekoracje, które mogą odmienić każde wnętrze bez większego wkładu finansowego. Robią wrażenie!

Sztukateria fasadowa

Sztukateria fasadowa to jedna z najczęściej wybieranych form dekoracji elewacji. Wybierana jest najczęściej na domy w stylu dworkowym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom, nasza firma zajęła się produkcją  wszelkich detali architektonicznych sztukaterii, zgodnych z kanonami architektury.

Sztukateria fasadowa

Sztukateria fasadowa jak pokazuje historia, została stworzona już w starożytności. Współcześnie otwieramy przed naszymi Klientami niezliczone ilości nowych możliwości zastosowania sztukaterii na elewacje.

Sztukateria fasadowa produkowana przez naszą firmę jest tworzona z niezwykłą precyzją, Produkujemy sztukaterię ze świadomością, jak ważna jest jakość dla Klienta, dlatego skrupulatnie realizujemy każde zlecenie.

Elewacje sztukateria

Elewacje sztukateria to gzymsy, bonie elewacyjne, pilastry, listwy styropianowe oraz inne detale architektoniczne. Jesteśmy w pełni świadomi, że polski rynek ciągle się rozwija, dzięki czemu powstają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dlatego jesteśmy zawsze przygotowaniu na ich wdrażanie do naszej firmy.

Pragniemy, aby Wasze elewacje miały niepowtarzalny charakter.

Aby spełnić oczekiwania Klientów, niedawno w naszej ofercie pojawiła się opcją, dzięki której możesz sam zaprojektować swoją własną sztukaterię. Nasi fachowcy pomogą Ci zaprojektować swój własny niepowtarzalny projekt.

Tel: +48 543 423 423

E-mail: zadzwonok@gmail.com

Rzecz piękna równie jest potrzebna jak rzecz użyteczna. Może nawet i więcej.