Sztukateria - nowoczesna i piękna

Dekoracje, które mogą odmienić każde wnętrze bez większego wkładu finansowego. Robią wrażenie!

Kuchnia w sztukaterii

Kuchnia jest miejscem, w którym domownicy spędzają najwięcej czasu. Oprócz eleganckiego wyglądu warto, aby była dopasowana do potrzeb domowników. Listwy przysufitowe to elementy ze styropianu, które są odporne na działanie wilgoci. Można je instalować w kuchni łazience, ale również na zewnątrz. Dzięki temu, że pokrywa je specjalny tynk sztukatorski są bardzo wytrzymałymi elementami.

Od czego zacząć?

Kuchnia w stylu skandynawskim z pozoru nie jest trudnym do aranżacji pomieszczeniem. Pomimo tego, że rządzi w niej biały kolor, nie jest łatwo połączyć ze sobą różne odcienie bieli. Bardzo ważną rolę odgrywają również drewniane meble, które przełamują te szpitalny wymiar pomieszczenia. Listwy przysufitowe wykorzystane w kuchni powinny być zainstalowane pomiędzy szafkami a sufitem.

Warto stworzyć z nich również subtelne konstrukcje ścienne. Należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić z ilością sztukaterii w kuchni. Pomimo tego, że styl skandynawski jest bardzo prostym i niewymagającym stylem, sztukateria może okazać się zbyt toporna.

Zalety wykorzystania sztukaterii?

Wybierając sztukaterie macie pewność, że kuchnia skandynawska będzie doskonałym rozwiązaniem dla waszego domu i mieszkania.

 

 

Rzecz piękna równie jest potrzebna jak rzecz użyteczna. Może nawet i więcej.